BAS70-04W | |
|---|---|
Číslo produktu DigiKey | 2721-BAS70-04W-ND |
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | BAS70-04W |
Popis | DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323 |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Diodové pole Sériové připojení s 1 páry 70 V 70mA Montáž na povrch SC-70, SOT-323 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | BAS70-04W Modely |
Kategorie | Doba zpětného zotavení (trr) 5 ns |
Výrobce Diotec Semiconductor | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 100 nA @ 50 V |
Balení Trubice | Provozní teplota - přechod -55°C ~ 150°C |
Stav součásti Ukončeno ve společnosti DigiKey | Třída Automobilový průmysl |
Konfigurace diody Sériové připojení s 1 páry | Kvalifikace AEC-Q101 |
Technologie Schottky | Způsob montáže Montáž na povrch |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 70 V | Pouzdro SC-70, SOT-323 |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu) 70mA | Dodávaná velikost pouzdra SOT-323 |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 1 V @ 15 mA | Základní číslo produktu |
Rychlost Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost |