2BZX84C13 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | 2BZX84C13 |
Popis | DIODE ZENER ARRAY 13V SOT-23-3 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 6 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Pole Zenerových diod Společná anoda s 1 páry 13 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | 2BZX84C13 Modely |
Kategorie | Výkon - max 300 mW |
Výrobce Diotec Semiconductor | Impedance (max) (Zzt) 30 Ohms |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 100 nA @ 8 V |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -50°C ~ 150°C (TJ) |
Konfigurace Společná anoda s 1 páry | Způsob montáže Montáž na povrch |
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz) 13 V | Pouzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Tolerance ±5% | Dodávaná velikost pouzdra SOT-23-3 (TO-236) |