ZXMS6004DGTA
Číslo produktu DigiKey
ZXMS6004DGTATR-ND - Páska a cívka (TR)
ZXMS6004DGTACT-ND - Řezaná páska (CT)
ZXMS6004DGTADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZXMS6004DGTA
Popis
IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 SOT223
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 1,3A SOT-223-3
Kategorie
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
3,3V, 5V
Mfr
Proud - výstup (max)
1,3A
Řada
Rds zap (typická hodnota)
350mOhm
Digi-Reel®
Typ vstupu
Neinverzní
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Automatický restart
Typ spínače
Ochrana proti poruchám
Omezení proudu (pevné), Přehřátí, Přepětí
Počet výstupů
1
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Poměr - vstup:výstup
1:01
Způsob montáže
Montáž na povrch
Výstupní konfigurace
Spodní strana
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-3
Typ výstupu
N-kanál
Pouzdro
Rozhraní
Zap./vyp.
Základní číslo produktu
Napětí - zátěž
60V (max.)