ZXMP6A18DN8TA
Číslo produktu DigiKey
ZXMP6A18DN8TR-ND - Páska a cívka (TR)
ZXMP6A18DN8CT-ND - Řezaná páska (CT)
ZXMP6A18DN8DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZXMP6A18DN8TA
Popis
MOSFET 2P-CH 60V 3.7A 8SO
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 60V 3,7A 1,8W Montáž na povrch 8-SO
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
1V při 250µA (min.)
Výrobce
Diodes Incorporated
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
44nC při 10V
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1580pF při 30V
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
1,8W
Technologie
MOSFET (oxid kovu)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Konfigurace
2 P-kanál (duální)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Funkce tranzistoru FET
Hradlo logické úrovně
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SO
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
3,7A
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
55mOhm při 3,5A, 10V