ZHCS400TA | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | ZHCS400TA |
Popis | DIODE SCHOTTKY 40V 400MA SOD323 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 40 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 40 V 400mA Montáž na povrch SOD-323 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | ZHCS400TA Modely |
Kategorie | Rychlost Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io) |
Mfr | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 40 µA @ 30 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Kapacita při Vr, F 20pF při 25V, 1MHz |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže |
Technologie | Pouzdro |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 40 V | Dodávaná velikost pouzdra SOD-323 |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 400mA | Základní číslo produktu |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 500 mV @ 400 mA |