TPSMF4L28A
Číslo produktu DigiKey
F7544TR-ND - Páska a cívka (TR)
F7544CT-ND - Řezaná páska (CT)
F7544DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPSMF4L28A
Popis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123F
Podrobný popis
45,4V Svorka 8,8A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-123F
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPSMF4L28A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
8,8A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
28V
Průrazné napětí (min)
31,1V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
45,4V