ZHCS400QTC není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Panjit International Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Dioda 40 V 400mA Montáž na povrch SOD-323
SOD-323
ZHCS400QTC
Číslo produktu DigiKey
31-ZHCS400QTCTR-ND - Páska a cívka (TR)
31-ZHCS400QTCDKR-ND - Digi-Reel®
31-ZHCS400QTCCT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZHCS400QTC
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 400MA SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
12 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
40 µA @ 30 V
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při Vr, F
20pF při 25V, 1MHz
Technologie
Třída
Automobilový průmysl
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Kvalifikace
AEC-Q101
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
400mA
Způsob montáže
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
780 mV @ 1 A
Pouzdro
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)