ZHCS400QTA není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Panjit International Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Dioda 40 V 400mA Montáž na povrch SOD-323
SOD-323
ZHCS400QTA
Číslo produktu DigiKey
31-ZHCS400QTATR-ND - Páska a cívka (TR)
31-ZHCS400QTACT-ND - Řezaná páska (CT)
31-ZHCS400QTADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZHCS400QTA
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 400MA SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
40 µA @ 30 V
Mfr
Kapacita při Vr, F
20pF při 25V, 1MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Technologie
Způsob montáže
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
400mA
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-323
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
780 mV @ 1 A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)