SMBJ70A-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMBJ70A-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ70A-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ70A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ70A-13-F
Popis
TVS DIODE 70VWM 113VC SMB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
113V Svorka 5,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ70A-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Aplikace
Univerzální
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
70V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
77,8V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
113V