SMBJ70A-E3/52
Číslo produktu DigiKey
SMBJ70A-E3/52GITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ70A-E3/52GICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ70A-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ70A-E3/52
Popis
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
113V Svorka 5,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Aplikace
Univerzální
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
70V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
77,8V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
113V