SMBJ28A-13 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SMBJ28A-13 |
Popis | TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMB |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 45,4V Svorka 13,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB |
Kategorie | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 13,2A |
Mfr | Špičkový impulzní výkon 600W |
Řada | Ochrana napájecího vedení Ne |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Aplikace Univerzální |
Stav součásti Ukončeno ve společnosti DigiKey | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Typ Zener | Způsob montáže Montáž na povrch |
Jednosměrné kanály 1 | Pouzdro DO-214AA, SMB |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 28V | Dodávaná velikost pouzdra |
Průrazné napětí (min) 31,1V | Základní číslo produktu |
Omezovací napětí (max) při Ipp 45,4V |