SMBJ28AHE3/5B není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Dostupné náhrady:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Skladem : 3 619
Katalogový list
45,5V Svorka 13,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
SMBJ28AHE3/5B
Číslo produktu DigiKey
SMBJ28AHE3/5B-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ28AHE3/5B
Popis
TVS DIODE 28VWM 45.5VC DO214AA
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
13,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
Jednosměrné kanály
28V
Průrazné napětí (min)
31,1V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
45,5V