SMAZ15-13 je pozastaven a není již veden u společnosti Digi-Key.
Dostupné náhrady:
Direct
Diodes Incorporated
Skladem : 136 193
Katalogový list
Similar
SMC Diode Solutions
Skladem : 5 396
Katalogový list
Similar
Panjit International Inc.
onsemi
Comchip Technology
Zenerova dioda 15 V 1 W ±5% Montáž na povrch SMA
DO-214AC
SMAZ15-13
Číslo produktu DigiKey
SMAZ15DITR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAZ15-13
Popis
DIODE ZENER 15V 1W SMA
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SMAZ15-13 Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 11.4 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.2 V @ 200 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SMA
Výkon - max
1 W
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
10 Ohms