SMAZ15-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMAZ15-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAZ15-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAZ15-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAZ15-13-F
Popis
DIODE ZENER 15V 1W SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 15 V 1 W ±5% Montáž na povrch SMA
Modely EDA/CAD
SMAZ15-13-F Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 11.4 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.2 V @ 200 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SMA
Výkon - max
1 W
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
10 Ohms