FNETHE025
Číslo produktu DigiKey
FNETHE025TR-ND - Páska a cívka (TR)
FNETHE025CT-ND - Řezaná páska (CT)
FNETHE025DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FNETHE025
Popis
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
15mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,061" (1,55mm)