FRETHE025
Číslo produktu DigiKey
31-FRETHE025TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-FRETHE025CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-FRETHE025DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FRETHE025
Popis
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ CMOS
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz VCXO CMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 6-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Řada
Absolutní rozladitelnost (APR)
±100ppm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
10mA
Základní rezonátor
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,061" (1,55mm)
Výstup
CMOS
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
2mA