FL2500316Z
Číslo produktu DigiKey
FL2500316ZTR-ND - Páska a cívka (TR)
FL2500316ZCT-ND - Řezaná páska (CT)
FL2500316ZDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FL2500316Z
Popis
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz ±20ppm Krystal 20pF 30 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30 Ohms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Typ
Krystal Mhz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočet
25 MHz
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,031" (0,78mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Základní číslo produktu
Zátěžná kapacita
20pF