DMTH10H009LPS-13
Číslo produktu DigiKey
31-DMTH10H009LPS-13TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-DMTH10H009LPS-13CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-DMTH10H009LPS-13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMTH10H009LPS-13
Popis
MOSFET N-CH 100V PWRDI5060
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 14A (Ta), 100A (Tc) 1,5W (Ta), 125W (Tc) Montáž na povrch PowerDI5060-8
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
40.2 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2309 pF @ 50 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
1,5W (Ta), 125W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PowerDI5060-8
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
8mOhm při 20A, 10V