DMC2004DWK-7
Číslo produktu DigiKey
DMC2004DWKDITR-ND - Páska a cívka (TR)
DMC2004DWKDICT-ND - Řezaná páska (CT)
DMC2004DWKDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMC2004DWK-7
Popis
MOSFET N/P-CH 20V 0.54A SOT363
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 20V 540mA, 430mA 250mW Montáž na povrch SOT-363
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
550mOhm při 540mA, 4,5V
Výrobce
Diodes Incorporated
Vgs(th) (max) při Id
1V při 250µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
150pF při 16V
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
250mW
Technologie
MOSFET (oxid kovu)
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Konfigurace
N a P-kanál
Způsob montáže
Montáž na povrch
Funkce tranzistoru FET
Hradlo logické úrovně
Pouzdro
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
20V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-363
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
540mA, 430mA