DMT10H072LFDF-7
Číslo produktu DigiKey
31-DMT10H072LFDF-7TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-DMT10H072LFDF-7CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-DMT10H072LFDF-7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMT10H072LFDF-7
Popis
MOSFET N-CH 100V 4A 6UDFN
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 4A (Ta) 800mW (Ta) Montáž na povrch U-DFN2020-6 (Typ F)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
5.1 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
266 pF @ 50 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
800mW (Ta)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
U-DFN2020-6 (Typ F)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
62mOhm při 4,5A, 10V