DMN60H080DS-13
Číslo produktu DigiKey
31-DMN60H080DS-13TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-DMN60H080DS-13CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-DMN60H080DS-13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMN60H080DS-13
Popis
MOSFET N-CH 600V 80MA SOT23-3
Podrobný popis
N-kanál 600 V 80mA (Ta) 1,1W (Ta) Montáž na povrch SOT-23-3
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
1.7 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
25 pF @ 25 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
1,1W (Ta)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
100Ohm při 60mA, 10V