DMN2990UDJ-7
Číslo produktu DigiKey
DMN2990UDJ-7DITR-ND - Páska a cívka (TR)
DMN2990UDJ-7DICT-ND - Řezaná páska (CT)
DMN2990UDJ-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMN2990UDJ-7
Popis
MOSFET 2N-CH 20V 0.45A SOT963
Podrobný popis
Pole MOSFET 20V 450mA 350mW Montáž na povrch SOT-963
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DMN2990UDJ-7 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
1V při 250µA
Výrobce
Diodes Incorporated
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
0,5nC při 4,5V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
27,6pF při 16V
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
350mW
Technologie
MOSFET (oxid kovu)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Konfigurace
2 N-kanál (duální)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Funkce tranzistoru FET
Hradlo logické úrovně
Pouzdro
SOT-963
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
20V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-963
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
450mA
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
990mOhm při 100mA, 4,5V