DMC2990UDJ-7
Číslo produktu DigiKey
DMC2990UDJ-7DITR-ND - Páska a cívka (TR)
DMC2990UDJ-7DICT-ND - Řezaná páska (CT)
DMC2990UDJ-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMC2990UDJ-7
Popis
MOSFET N/P-CH 20V 0.45A SOT963
Podrobný popis
Pole MOSFET 20V 450mA, 310mA 350mW Montáž na povrch SOT-963
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
1V při 250µA
Výrobce
Diodes Incorporated
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
0,5nC při 4,5V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
27,6pF při 15V
Výkon - max
350mW
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Pouzdro
SOT-963
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
20V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-963
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
450mA, 310mA
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
990mOhm při 100mA, 4,5V