D3V3AP2WF-7
Číslo produktu DigiKey
31-D3V3AP2WF-7TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-D3V3AP2WF-7CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-D3V3AP2WF-7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
D3V3AP2WF-7
Popis
TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD123F
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8V Svorka 28,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-123F
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
28,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
225W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3,3V
Pouzdro
SOD-123F
Průrazné napětí (min)
5,2V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
8V