B2100AE-13
Číslo produktu DigiKey
31-B2100AE-13TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-B2100AE-13CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-B2100AE-13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B2100AE-13
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 2A Montáž na povrch SMA
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
7 µA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
70pF při 4V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
SMA
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
2A
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 150°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
790 mV @ 2 A