AP7380-33Y-13
Číslo produktu DigiKey
AP7380-33Y-13DITR-ND - Páska a cívka (TR)
AP7380-33Y-13DICT-ND - Řezaná páska (CT)
AP7380-33Y-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP7380-33Y-13
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT89-3
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA SOT-89-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AP7380-33Y-13 Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
3 µA
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
3 µA
Ochranné funkce
Proudový limit, Vypnutí na základě teploty
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Pouzdro
TO-243AA
Napětí - vstup (max)
24V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-89-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
1,5V při 150mA