GPH110GF-0.5-5
Číslo produktu DigiKey
1067-GPH110GF-0.5-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GPH110GF-0.5-5
Popis
TAPE DBL SIDED GRAY 1/2"X5YDS
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dvojitý povlak, Oboustranný Pásky Akrylový Lepidlo Šedá 0,50" (12,70mm) 1/2" X 15' (4,6m) 5 yds
Kategorie
Šírka
0,50" (12,70mm) 1/2"
Výrobce
3M (TC)
Délka
15' (4,6m) 5 yds
Řada
Barva
Šedá
Balení
Hromadné balení
Využití
Spojování
Stav součásti
Aktivní
Teplotní rozsah
300°F (149°C) max.
Typ pásy
Dvojitý povlak, Oboustranný
Začátek skladovatelnosti
Datum výroby
Lepidlo
Akrylový
Skladovatelnost
24 měsíců
Podkladová vrstva, nosič
Akrylátová pěna
Základní číslo produktu
Tloušťka
0,0433" (43,3 mils, 1,100mm)