AP7375Q-33Y-13
Číslo produktu DigiKey
31-AP7375Q-33Y-13TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-AP7375Q-33Y-13CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-AP7375Q-33Y-13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP7375Q-33Y-13
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89-3
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA SOT-89-3
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
8 µA
PSRR
85dB (1kHz)
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Typ výstupu
Třída
Automobilový průmysl
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Kvalifikace
AEC-Q100
Napětí - vstup (max)
45V
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Pouzdro
TO-243AA
Pokles napětí (max)
1,4V při 300mA