AP7375-33Y-13
Číslo produktu DigiKey
31-AP7375-33Y-13TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-AP7375-33Y-13CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-AP7375-33Y-13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP7375-33Y-13
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89-3
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA SOT-89-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AP7375-33Y-13 Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
5 µA
Řada
PSRR
85dB (1kHz)
Řídicí funkce
Proudový limit
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Pouzdro
TO-243AA
Napětí - vstup (max)
45V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-89-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,36V při 100mA