AP7315D-33W5-7 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA SOT-25
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
AP7315D-33W5-7
Číslo produktu DigiKey
AP7315D-33W5-7-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP7315D-33W5-7
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT-25
Standardní dodací lhůta výrobce
36 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Klidový proud (Iq)
60 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
100 µA
PSRR
75dB (1kHz)
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - vstup (max)
5,25V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-25
Pokles napětí (max)
0,29V při 150mA