AP7315-33W5-7 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA SOT-25
Diodes Low Dropout Regulators | Digi-Key Daily
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
AP7315-33W5-7
Číslo produktu DigiKey
AP7315-33W5-7DITR-ND - Páska a cívka (TR)
AP7315-33W5-7DICT-ND - Řezaná páska (CT)
AP7315-33W5-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP7315-33W5-7
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT-25
Standardní dodací lhůta výrobce
36 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Klidový proud (Iq)
60 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
100 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
5,25V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-25
Pokles napětí (max)
0,29V při 150mA