AP66300QFVBW-13
Číslo produktu DigiKey
31-AP66300QFVBW-13TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-AP66300QFVBW-13CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-AP66300QFVBW-13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP66300QFVBW-13
Popis
IC REG BUCK ADJ 3A U-QFN4040-16
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,8V 1 Výstup 3A 16-UQFN podložka pro odvod tepla
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AP66300QFVBW-13 Modely
Kategorie
Napětí - výstup (max)
50V
Spínací kmitočet
300kHz ~ 2,5MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Třída
Automobilový průmysl
Topologie
Kvalifikace
AEC-Q100
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch, Smáčitelný bok
Napětí - vstup (min)
3,8V
Dodávaná velikost pouzdra
U-QFN4040-16/SWP (typ UXB)
Napětí - vstup (max)
60V