AP66300FVBW-13 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,8V 1 Výstup 3A 16-UQFN podložka pro odvod tepla
AP66300FVBW-13
Číslo produktu DigiKey
31-AP66300FVBW-13TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-AP66300FVBW-13CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-AP66300FVBW-13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP66300FVBW-13
Popis
IC REG BUCK ADJ 3A U-QFN4040-16
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napětí - výstup (min/fixní)
Mfr
Napětí - výstup (max)
50V
Spínací kmitočet
300kHz ~ 2,5MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch, Smáčitelný bok
Dodávaná velikost pouzdra
U-QFN4040-16/SWP (typ UXB)
Napětí - vstup (min)
3,8V
Základní číslo produktu
Napětí - vstup (max)
60V