XB3-24Z8UM-J
Číslo produktu DigiKey
602-2128-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XB3-24Z8UM-J
Popis
RF TXRX MODULE 802.15.4U.FL SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Bez antény, U.FL Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
XB3-24Z8UM-J Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Typ antény
Bez antény, U.FL
Napájecí napětí
2,1V ~ 3,6V
RF skupina/standard
Odebíraný pracovní proud
15mA
Protokol
Proud při vysílání
40mA
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C