MDS-040APS24 BA
Číslo produktu DigiKey
1145-1000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-040APS24 BA
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 40W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 90 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
MDS-040APS24 BA Modely
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
84%
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C
Vlastnosti
Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Velikost / rozměry
3,00" D x 2,00" Š x 0,90" V (76,2mm x 50,8mm x 22,9mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Proud - výstup 1
1.7 A