MDS-040APS15 BA
Číslo produktu DigiKey
1145-MDS-040APS15BA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-040APS15 BA
Popis
AC/DC CONVERTER 15V 40W
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 15V 90 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MDS-040APS15 BA Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
84%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
3,00" D x 2,00" Š x 0,90" V (76,2mm x 50,8mm x 22,9mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB Scheme, CE, EN, UL
Napětí - výstup 1
15V
Standardní číslo
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Proud - výstup 1
2.7 A