DRU-24V10AMN
Číslo produktu DigiKey
1145-DRU-24V10AMN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRU-24V10AMN
Popis
CLIQ M DC-UPS MODULE 24V/10A
Podrobný popis
Nepřerušitelný zdroj napájení (UPS) Pohotovostní (bez regulace) Univerzální, Průmyslové řídicí jednotky 240W 24V
Jmenovitý výkon
240W
Řada
Napětí - výstup
24V
Balení
Krabice
Schvalovací agentura
CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Velikost / rozměry
4,610" D x 1,500" Š (117,09mm x 38,10mm)
Typ
Pohotovostní (bez regulace)
Výška
4,880" (123,95mm)
Napětí - vstup
24V