DRU-24V10ACZ
Číslo produktu DigiKey
1145-1293-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRU-24V10ACZ
Popis
DC-UPS MODULE 24V 10A
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Nepřerušitelný zdroj napájení (UPS) Pohotovostní (bez regulace) Univerzální, Průmyslové řídicí jednotky 240W 24V
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DRU-24V10ACZ Modely
Kategorie
Tvar
Lišta DIN
Výrobce
Delta Electronics
Jmenovitý výkon
240W
Řada
Napětí - výstup
24V
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
2,795" D x 2,189" Š (71,00mm x 55,60mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška
3,583" (91,00mm)