DRP024V240W3BN
Číslo produktu DigiKey
1145-1088-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRP024V240W3BN
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 10A
Kategorie
Výkon (W)
240W
Izolační napětí
4 kV
Účinnost
92%
Provozní teplota
-25°C ~ 80°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
4,76" D x 2,76" Š x 4,62" V (117,3mm x 70,0mm x 121,0mm)
Střídavé napětí - vstup
320 ~ 600VAC (3 fáze)
Schvalovací agentura
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
Proud - výstup (max)
10A