DRP024V240W3BA
Číslo produktu DigiKey
1145-1038-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRP024V240W3BA
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 10A
Kategorie
Výkon (W)
240W
Izolační napětí
4 kV
Účinnost
92%
Provozní teplota
-25°C ~ 80°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
4,62" D x 1,97" Š x 4,76" V (117,3mm x 50,0mm x 121,0mm)
Střídavé napětí - vstup
320 ~ 600VAC (3 fáze)
Schvalovací agentura
ATEX EN, CB Scheme, CE, CSA, DNV GL, EAC, EN, SIQ, UL
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
107.1-01; 508; 50581; 55011; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-2; 61204-3
Proud - výstup (max)
10A