DRP024V060W1NZ
Číslo produktu DigiKey
1145-1025-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRP024V060W1NZ
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 2,5A
Kategorie
Výkon (W)
60W
Výrobce
Delta Electronics
Izolační napětí
4 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Hromadné balení
Účinnost
87%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Typ vstupu
AC
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, IP20, Sdílení zatížení, PFC, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,70" D x 1,26" Š x 4,75" V (119,3mm x 32,0mm x 120,6mm)
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, NEC třída 2, SIQ, UL
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
Proud - výstup (max)
2,5A