DRL-24V75W1AZ
Číslo produktu DigiKey
1145-DRL-24V75W1AZ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRL-24V75W1AZ
Popis
AC/DC DIN RAIL 24V 75W - LYTE
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 3,125A
Kategorie
Proud - výstup (max)
3,125A
Výrobce
Delta Electronics
Výkon (W)
75W
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Krabice
Aplikace
ITE (komerční), Laboratorní
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
89%
Typ vstupu
AC nebo DC
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Počet výstupů
1
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Univerzální vstup
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,87" D x 1,06" Š x 4,02" V (123,7mm x 26,9mm x 102,1mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
120V
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, cTUVus, TUV, UKCA
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
375V
Standardní číslo
60950-1; 61010-1; 62368-1
Napětí - výstup 1
24V