DRC-24V60W1AZ
Číslo produktu DigiKey
1145-1117-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRC-24V60W1AZ
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 2,5A
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DRC-24V60W1AZ Modely
Kategorie
Výkon (W)
60W
Izolační napětí
3 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Účinnost
88%
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ vstupu
AC
Velikost / rozměry
3,58" D x 2,80" Š x 2,19" V (91,0mm x 71,0mm x 55,6mm)
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Napětí - výstup 1
24V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
2,5A