DRC-24V100W1AZ není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Delta Electronics
Skladem : 196
Katalogový list
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 3,8A
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRC-24V100W1AZ
Číslo produktu DigiKey
1145-1041-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DRC-24V100W1AZ
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
DRC-24V100W1AZ Modely
Kategorie
Výkon (W)
100W
Izolační napětí
3 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Účinnost
80%
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Provozní teplota
-25°C ~ 71°C (s poklesem výkonu)
Typ vstupu
AC
Velikost / rozměry
3,58" D x 3,54" Š x 2,19" V (91,0mm x 89,9mm x 55,6mm)
Střídavé napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Napětí - výstup 1
24V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
3,8A