656E12503I3T je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
CTS-Frequency Controls
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
CTS-Frequency Controls
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Parametrický ekvivalent
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Skyworks Solutions Inc.
Skyworks Solutions Inc.
Obrázek pro 656E12503I3T není k dispozici
656E12503I3T
Číslo produktu DigiKey
656E12503I3T-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
656E12503I3T
Popis
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
125 MHz XO (Standardní) LVPECL Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 6-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Odebíraný proud (max)
88mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Typ
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,073" (1,85mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
22mA