405C35E24M00000
Číslo produktu DigiKey
110-405C35E24M00000TR-ND - Páska a cívka (TR)
110-405C35E24M00000CT-ND - Řezaná páska (CT)
110-405C35E24M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
405C35E24M00000
Popis
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24 MHz ±30ppm Krystal 20pF 50 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Zátěžná kapacita
20pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
24 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (5x3,2)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,126" Š (5,00mm x 3,20mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm
Výška při usazení (max)
0,033" (0,85mm)