ECS-240-20-30B-TR
Číslo produktu DigiKey
XC1122TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC1122CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC1122DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-240-20-30B-TR
Popis
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Podrobný popis
24 MHz ±30ppm Krystal 20pF 30 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ECS-240-20-30B-TR Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
20pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30 Ohms
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Kmitočet
24 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (5x3,2)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,126" Š (5,00mm x 3,20mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm
Výška při usazení (max)
0,033" (0,85mm)