270X232A105B2A1
Číslo produktu DigiKey
CT2244-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
270X232A105B2A1
Popis
POT 1M OHM 1/5W CARBON LOG
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1M Ohm 1 Skupina Logaritmický Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Uhlík 0,2W, 1/5W PC vývody, Zámky desky
Kategorie
Počet skupin
1
Výrobce
CTS Electrocomponents
Způsob nastavení
Boční seřízení
Řada
Rotace
300°
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Uhlík
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
PC vývody, Zámky desky
Odpor (ohmy)
1M
Typ aktuátoru
Kulatý
Tolerance
±20%
Délka aktuátoru
1,000" (25,40mm)
Výkon (W)
0,2W, 1/5W
Průměr aktuátoru
0,125" (3,18mm)
Vestavěný spínač
Žádný
Závit pouzdra
Počet závitů
1.0
Způsob montáže
Montáž na panel
Průběh
Logaritmický
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,626" prům. (15,9mm)