026TB32R250B1A1
026TB32R250B1A1
026TB32R250B1A1
Číslo produktu DigiKey
CT2152-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
026TB32R250B1A1
Popis
POT 25 OHM 5W WIREWOUND LINEAR
Podrobný popis
25 Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1 Kierros Drátový (navíjený) 5W Pájecí očko
Odpor (ohmy)
25
Tolerance
±20%
Délka aktuátoru
1,000" (25,40mm)
Výkon (W)
5W
Průměr aktuátoru
0,250" (6,35mm)
Vestavěný spínač
Žádný
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,937" prům. (23,80mm)