026TB32R100B1A1
026TB32R100B1A1
026TB32R100B1A1
Číslo produktu DigiKey
CT2151-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
026TB32R100B1A1
Popis
POT 10 OHM 5W WIREWOUND LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1 Kierros Drátový (navíjený) 5W Pájecí očko
Kategorie
Počet skupin
1
Výrobce
CTS Electrocomponents
Způsob nastavení
Uživatelem definovatelné
Řada
Rotace
300°
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Drátový (navíjený)
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Pájecí očko
Odpor (ohmy)
10
Typ aktuátoru
Kulatý
Tolerance
±20%
Délka aktuátoru
1,000" (25,40mm)
Výkon (W)
5W
Průměr aktuátoru
0,250" (6,35mm)
Vestavěný spínač
Žádný
Závit pouzdra
Počet závitů
1.0
Způsob montáže
Montáž na panel
Průběh
Lineární součástky
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,937" prům. (23,80mm)